Київська Бурова Компанія заснована у 2007!

Нашою компанією виконується повний спектр бурових послуг і монтажних робіт для комплексного водопостачання як для приватного використання, так і для великих підприємств.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з буріння свердловин різного типу, зокрема свердловин на воду для приватного сектора як для суспільного так і колективного користування, їх облаштування, буріння під теплові насоси, буріння отворів під буронабивні і гвинтові палі, а також, по установці каналізаційного та очисного обладнання, копанні колодязів, проектування, обслуговування, будівництва ВЗУ і КНС.

Кілька слів про нас

Ми Найкращі у Своїй Справі

Об'єктів
в місяць

Кращих
фахівців

Одиниць
техніки

Років
досвіду

Що ми пропонуємо

Буріння свердловин

Буріння та облаштування свердловин на воду під ключ в Києві та Київській області. Надаємо повний комплекс монтажних робіт.

Водопостачання

Водопостачання - це одне з головних питань, яке необхідно вирішити при будівництві як заміського будинку, так і промислової будівлі.

Водоочищення

Комплексна система очищення води зі свердловини, громадського водопроводу та інших джерел водопостачання для заміського будинку, котеджу - під ключ.

Каналізація

Системи автономної каналізації і септики. Ми пропонуємо високо технологічні рішення по очисному і насосному обладнанню від світових виробників.

Колодязі

Здавалося б, ну що складного - вирив яму і «молодець». Але насправді, копання колодязя - складна і відповідальна робота. Особливо якщо на Вашій ділянці грунт сипучий.

Електропостачання

Фахівці нашої компанії індивідуально і на вищому рівні виконають всі електротехнічні роботи, за державними нормами і стандартами.

Опалення

Автономні системи теплопостачання призначені для опалення і гарячого водопостачання одноквартирних житлових будинків і заміських котеджів.

Металоконструкції

В даний час прикраса власного будинку чудовими кованими виробами, вважається ознакою гарного смаку.

Чиста питна вода в кожен будинок

БЕЗКОШТОВНО

Герметичний оголовок

* при укладанні договору на буріння свердловини + монтаж водоподаючого обладнання, Герметичний оголовок на свердловину - Безкоштовно

Залиште заявку
і наш менеджер вам передзвонить

ПОЧЕМУ Киевская Буровая Компания лучший выбор для Вас?

Безкоштовна розробка кошторисної документації

Кваліфікований штат бурових майстрів

10 років успішної роботи

Гарантія якості на всі послуги

Все ще залишилися питання?

Залиште заявку
і наш менеджер вам передзвонить

Телефонуйте за номером

+38044-222-90-00

та отримайте безкоштовну консультацію