Питання-відповідь

Виїзд нашого спеціаліста дійсно безкоштовний. Інженер приїде до Вас в будь-який зручний для Вас час; подивиться заїзд бурової техніки і територіальне розташування бурового інструменту. При необхідності Ви зможете заключити угоду на об’єкті або ж під’їхати до центрального офісу підприємства за адресою: вулиця Велика Кільцева 4, праве парадне гіпермаркету «Ашан», офіс № 405.

Вам необхідно зв’язатися з нашим інженером по бурінню, в розділі «буріння свердловин» там розміщений його номер телефону і з офіс-менеджером, який дасть Вам потрібну інформацію стосовно геології Вашої ділянки, а також зазначених глибин водоносних горизонтів на карті сайту.

За останній час рівень води опустився нижче, дуже часто колодязі пересихають, тому краще пробурити свердловину (розкрити повністю водоносний горизонт) опустити колону, при цьому водоносний горизонт буде давати постійний приток води, і продуктивність свердловини буде висока для використання свердловини на довгі роки.

Документи обов’язковий супровід об’єкту. Укладається договір який несе гарантійні зобов’язання підприємства. Акт розпочатих робіт. Акт приймання свердловини. Технічний паспорт на свердловину: який включає в себе гарантію, точну конструкцію, технічні дані свердловини, точний опуск насосу.

При укладанні договору на буріння свердловини передоплата становить, від 50% до 75% на матеріали; при укладанні договору на монтаж водопостачання – вноситься 100% передоплата на обладнання. Передоплату Ви зможете внести по виписаним рахунком в банку або приходному ордеру. Точний розрахунок Замовник здійснює по закінченню робіт, згідно з документацією.

Наше підприємство дає гарантію на конструкцію свердловини до 5 років. На монтаж обладнання до 2 років. Якщо виникнуть гарантійні питання – ми усунемо їх безкоштовно. У гарантію підприємства не входять: гідрогеологічні зміни водоносного горизонту, хімічний склад води; ремонт з вини Замовника (невірно підібране устаткування відповідного «Паспорти свердловини»).

Спеціалісти нашої компанії дивляться геологію населеного пункту, глибини залягання водоносних горизонтів. Кожен водоносний горизонт характерний (має свою особливість залягання і дебіт). Тому фахівці «Київської Бурової Компанії» розроблять Вам Комерційні пропозиції за оптимальною ринковою ціною і хорошою якістю конструкції, для Вашої ділянки.

Поглибити свердловину неможливо. Так як проведена посадка конструкції в точності з геологічним розрізом, так як посаджена колона з заглушеною трубою і фільтровою частиною (яка обсипана гравійної обсипкою) після закінчення довгого часу тектонічні рухи в землі призводять до щільного облеганню грунтовими породами труби. Лише в одному варіанті можливе поглиблення – якщо в конструкцію закладена можливість поглиблення.

Неможливо. У зв’язку з тим що для буріння свердловини необхідна рівна ділянка. При бурінні роторним способом вскривається водоносний горизонт і опускається колона з допомогою глинистого розчину. Для відстеження точної геології розрізу ділянки.

– Полтавський водоносний горизонт: характерний світло-бежевого кольору від дрібного до крупно-зернистого (зустрічається пилуватий);
– Харківський водоносний горизонт: у відсутності Полтавського горизонту бежевого кольору (світло-сірого, крупно-фракційний, пилуватий);
– Бучакський водоносний горизонт: різнофракційний, сіруватий з зеленим відтінком, фракції від дрібного до великого (дрібніше ніж Полтавський);
– Синоманський водоносний горизонт: пісок середньої фракції – чорного кольору;
– Юрський водоносний горизонт: сірого кольору, багатодебітний.

Провести відеозондування або ж спеціальним щупом.

Визначається за місцем розташування об’єкту. Лабораторні дослідження проводяться після буріння і прокачування свердловини (мінімум 1 місяць).
Будь-яке підприємство дістане воду, яка закладена природою на тій чи іншій місцевості.

Це зумф (поглиблення в землі 1.5 х 2 метри). Необхідний для роторного буріння свердловини при якому використовується глинистий розчин, за допомогою якого відбувається процес буріння, а саме вимивається геологічна порода.

Є такі різновиди фільтра: з нержавіючої сталі (Чехословаччина, Китай П48\П50), з пластикової сітки (Росія П50), з поліпропілену. У цьому питанні наші фахівці проконсультують Вас у виборі фільтрової частини, згідно конструкції Вашої свердловини.

На кожну свердловину видається «Технічний Паспорт», з інформаційними параметрами свердловини. Насос різних виробників підбирається по динамічному, ститичному рівнях води, опуску насосу і по потужності водоносного горизонту (дебіту).