Про компанію

Київська Бурова Компанія

Наше підприємство ТОВ "Київська Бурова компанія" - це бурова компанія, яка спеціалізуються на наданні широкого спектру послуг з буріння свердловин різного типу, зокрема свердловин на воду для приватного сектора як для громадського так і колективного користування, їх облаштування, буріння під теплові насоси, буріння отворів під буронабивні і гвинтові палі, а також, по установці каналізаційного та очисного обладнання, Копці колодязів, проектування, обслуговування, будівництва ВЗУ і КНС. Наша компанія почала свою діяльність з 2007 року і протягом багатьох років своєї роботи є потужним і надійним підрядником в галузі буріння. За час своєї роботи ми виконали і здали в експлуатацію понад 2000 об'єктів. На сьогоднішній день компанія є одним з лідерів найбільших підприємств у своїй галузі.

У нашій роботі розробляємо і впроваджуємо нові технології, підвищуємо їх якість і продуктивність, проводимо наукову діяльність з накопичення інформації про точні геологічних розрізах, потужності водоносних горизонтів, унікальності розташування геологічних пластів, досліджуємо хімічний складу води з метою його використання.

Ми здійснюємо свої роботи згідно ліцензій та дозвільних документів, виданих державними Органами: Геологічною службою (номер ліцензії 429253 від 18.07.2008) та архітектурно будівельною інспекцією України (номер ліцензії 596862 від 22.11.2011), а також дозвіл на бурові роботи від Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Дозвіл 1027.12.30 від 03.07.2012) Наша компанія працює під керівництвом Генерального директора – Сущенко Володимир Миколайович. В наявності нашої компанії потужна база і парк техніки до 50 одиниць і сучасне обладнання. Це включає оновлення парку бурових машин і його оснащення передовим буровим обладнанням і технікою, а також розширення сфери своєї діяльності.

Тісно співпрацюємо з великими компаніями надають якісні матеріали, обладнання та нано технології відповідають західним розробкам і стандартам, а також з провідними геологічними університетами: "Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, «кафедра — гідрогеології та інженерної геології та коледжем» геологорозвідувальних технологій», - кафедри геологорозвідувального відділення під керівництвом Бохана Василя Григоровича " та надає практичні знання студентам цих установ, а також проводимо унікальну систему навчання студентів для необхідного досвіду роботи у сфері бурових робіт, та монтажу водозабірних вузлів. Всі студенти проходять оплачувану практику отримують необхідний досвід роботи, а також можливість подальшого працевлаштування.

У штаті нашого підприємства працюють кращі фахівці своєї галузі з вищою і технічною освітою які проводять вивчення удосконалення в роботі з видобутку чистої води і комплексних послуг. До кожного Замовника практикуємо індивідуальний підхід, економічні пропозиції та якісно виконані роботи. Колективи наших бурових бригад відрізняються висококваліфікованим персоналом. У кожного працівника нашої компанії є великий досвід і стаж роботи.

Індивідуальний підхід, якість, ефективність, відповідальність і узаконена діяльність нашої бурової компанії роблять нас в сфері буріння надійними партнерами для наших клієнтів. Надаємо свої послуги як юридичним так фізичним особам великим підприємствам і компаніям, котеджним містечкам, а також тісно працюємо з виконробами.

Ми даємо якісну консультацію по конструкції свердловини і залягає водоносним горизонтом, беручи до уваги геологічні особливості місцевості, а також надаємо інформацію про тип свердловинного насоса і необхідного водоподающего обладнання під свердловину. Бурові роботи ми виконаємо професійно і в максимально в стислі терміни.

Гнучка цінова політика, якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволили нашій компанії придбати ділових партнерів у багатьох областях України таких як : заводи «ОБОЛОНЬ», «РОСИНКА», «КОКА-КОЛА» , торгові комплекси «МЕТРО», «АШАН», «Нова лінія» ведемо активну співпрацю з агрофірмами та комбінатами «АГРОФІРМА — ВЕСНА», « АГРАРНО — переробний комбінат», « НАШ САД» «Камелія», комунальними підприємствами « КП оберіг», заправними комплексами «БОРИСЕМ-НАФТА», ресторанними комплексами. "ВОДОГРАЙ», «Гідропарк», підприємствами«ТОВ ГАРАНТ ЕКОБУД», «ТОВ СКЛОТРЕЙД», «ТОВ АПК+», « ТОВ ВЕКТОР ДС», « ТОВ БУДІНДУСТРІЯ СЕРВІС ЛТД», «ТОВ ТД ОФІР», «ТОВ ВОТЕРІНЖ», «ЦЕНТ клінічних досліджень» «ІК-МОНТАЖ", "ТОВ ЕЛІТ-ГРУП", "технології клімату"та інші....

Принципи і позиції нашої організації націлені на розвиток міцних і довготривалих партнерських відносин із Замовником.

Будемо раді допомогти у вирішенні будь-яких питань за якими ви зможете звернутися в нашу компанію.